Блог. UA

Які ІТ рішення мають найбільший попит сьогодні і будуть мати завтра?

13 та 14 травня 2020 року компанія CIOneer взяла участь в першій віртуальній конференції «аватарів», що розроблена за допомогою 3D технологій.

В перший день учасники опинилися в історичному центрі Відня. Захід відбувався на місці нового Парламенту, що розташований навпроти палацового комплексу Хофбург. На другий день учасників оточували вражаючі краєвиди островів Полінезії. І все це стане можливим завдяки віртуальній реальності та 3D-технологіям.

У заході взяли участь фахівці з понад 13 країн. За час форуму відбулося 7292 обміну візитками, 6995 переговорів. Всього взяли участь 1572 унікальних відвідувачів. Під час SOFTPROMotion: 3D Avatar IT Forum&Fair відбулося 130 виступів від доповідачів з різних країн світу.

Це був перший досвід CIOneer в 3D конференції і нам приємно, що ми були представлені відразу в двох сесіях, в яких ми говорили про майбутнє IT і ділилися нашим CIO досвідом з учасниками конференції. 

Які ІТ рішення мають найбільший попит сьогодні і будуть мати завтра – ви можете дізнатися в презентації Андрія Погорелого, візіонера компанії CIOneer.

Дякуємо організатору та всім учасникам за цікавий досвід!