Запрошуємо випускників програми
«CIO Open the Future» на індивідуальні менторські сесії!
Ви маєте можливість вибрати свого наставника, з яким будете швидко та ефективно вирішувати робочі питання, отримаєте навички, знання та поради, з якими ви можете зіткнутись. Наші ментори підвищать вашу впевненість та допоможуть у професійному розвитку.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
На індивідуальні менторські сесії можуть записуватись лише випускники програми "CIO Open the Future". Важливо, щоб ви вже були знайомі та знали, яка ціль вашого запису.
Запис
Після того, як ви залишили заявку, ми з вами зв'язуємось та узгоджуємо час, дату та спосіб комунікації (онлайн чи особиста зустріч). Всі інші домовленості ви можете обговорювати з менторами індивідуально.
Перед кожною менторською сесією важливо ставити цілі (який результат ви хочете отримати), щоб стежити за власними показниками ефективності та результативності.
Результат
Узгодження
Переможець конкурсу Best CIO в Україні. Має міжнародні сертифікації CGEIT (Certified in Governance of Enterprise IT і CISA) – аудитор інформаційних систем. Один із засновників ІТ клубу.
Андрій Погорелий
МЕНТОРИ ТА ТЕМИ
Приймала участь в запуску Apple Pay в Україні; проектах з ведучими гравцями ринку e-commerce: Розетка, Fozzy, Zakaz.ua, Salateira; розробці та запуску мобільного додатку LiqPay.
Ірина Іванова
Фіналіст BEST CIO в Україні 2017 року. 18 років роботи у сфері ІТ. Має досвід у галузі автоматизації виробництва, закупівель, складу, логістики, продажів, роздрібної торгівлі, HoReCa.
Наталія Оберемок
Має освіту в галузі кримінології та соціології. Більше 15 років досвіду в консалтингу та підбору керівників IT для компаній з різних галузей в Україні, країнах Центральної Азії та Кавказу.
Костянтин Головін
Вартість вказана за одну менторську сесію (60 хвилин)
1000 грн
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
МАЄТЕ ПИТАННЯ? ЗВЕРТАЙТЕСЬ
email: ar@cioneer.com
phone: 095-500-00-08