OPEN
THE FUTURE
ПРОГРАМА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ІТ ДИРЕКТОРА
Ми допомагаємо розкрити нові можливості, розвинути необхідні управлінські компетенції, розкрити ваш потенціал та отримати знання від кращих діючих CIO України.
МИ ПРОПОНУЄМО
Навчання, розвиток, досвід
та знання в рамках єдиної програми
Швидке та ефективне підвищення рівня зрілості ІТ директора
Можливість застосування знань на практиці з першого дня навчання
Миттєвий доступ до ментора протягом усього курсу. Індивідуальні сесії із вибраних вами менторів
Подальший розвиток професійної, кваліфікованої ІТ спільноти в Україні
Вступ до групи випускників програми, де діляться досвідом, порадами та відкритими вакансіями в ІТ
Ми зануримо вас у навчання, яке змінить погляди, покаже ваші сильні сторони, дасть реальну можливість досягти успіху в кар'єрі. Ви отримаєте додаткові індивідуальні сесії, познайомитесь з колегами, приєднаєтесь до групи, де зможете вирішувати професійні питання та навіть знайти спеціалістів у свою команду.
CIO Open the Future – це концентрат знань і практик.

ПРО КУРС

CIO Open the Future – це одна з кращих освітніх програм для досвідчених IT-директорів, які не зупиняються на досягнутому, прагнуть розвитку та нових знань в ІТ індустрії.

Ми об'єднуємо групу однодумців, які хочуть досягти мети разом із нами – кардинально змінити та вивести ІТ в Україні на новий рівень.

Студентів чекає місяць інтенсивної роботи з ментори, які мають міжнародну сертифікацію, є діючими та BEST CIO України.

Учасники отримають безцінний досвід для розвитку IТ в бізнесі, знання, які одразу ж можуть застосувати на практиці, впровадити інноваційні підходи в бізнес.

Кожен студент додатково отримає індивідуальні менторські сесії для консультації по особистому проекту.
МЕНТОРИ
Андрій Погорелий
Переможець конкурсу Best CIO
в Україні. Має міжнародні сертифікації CGEIT (Certified in Governance of Enterprise IT і CISA), аудитор інформаційних систем. Один із засновників ІТ клубу.
Наталія Оберемок
Фіналіст BEST CIO в Україні 2017 року. 18 років роботи у сфері ІТ. Має досвід у галузі автоматизації виробництва, закупівель, складу, логістики, продажів, роздрібної торгівлі, HoReCa.
Дмитро Харєбов
Фіналіст BEST CIO в Україні 2009, 2010 років. Сертифікований менеджер проектів (PRINCE2, PSM, SAFe 5.0) з кейсами впровадження SAP ERP, Salesforce CRM, MES і B2B рішень.
Дмитро Маліночка
Сертифікований тренер по ораторській майстерності. Актор драматичного театру. Написав 52 статті на тему публічних виступів та є автором 4 тренингів по комунікаціям.
В'ячеслав Нехороших
Понад 15 років управлінського досвіду. Має міжнародні сертифікації ISACA CGEIT (Certified in Governance of Enterprise IT) і CISM (Certified Information Security Manager).
Віталій Світельський
Професійний IT директор з 10-річним досвідом у галузі роздрібної торгівлі та FMCG, хорошими знаннями з продажу, дистрибуції, виробництва, електронної комерції.
Ірина Іванова
Приймала участь в запуску Apple Pay в Україні; проектах з ведучими гравцями ринку e-commerce: Розетка, Fozzy, Zakaz.ua, Salateira; розробці та запуску мобільного додатку LiqPay.
Микола Назаров
Директор Департаменту CORE-систем та ІТ-архітектор у компанії «Нова Пошта». Виступав у ролі CIO, CTO, CDO у компаніях: «Xtra TV», «Starlight Media», «WellCOM GSM».
Сергій Гаврилов
IT-директор "COMFY". Досвід керування складними організаційними структурами
та командами. Досягає результату для компанії, не забуваючи про потреби людей, які в ній працюють.
Костянтин Головін
Має освіту в галузі кримінології та соціології. Більше 15 років досвіду в консалтингу та підбору керівників IT для компаній з різних галузей в Україні, країнах Центральної Азії та Кавказу.
Кирило Науменко
10-річний досвіду роботи інженером IT-систем у сфері хмарних технологій. Працює у хмарному операторі GigaCloud (з 2020 року на посаді CTO). Керує розробкою нових продуктів та відповідає за стратегію технологічного розвитку компанії.
Олег Демчик
Ex-CIO Burda Ukraine, Ex-CIO Edipresse Ukraine. 27 років роботи у сфері ІТ. Почав кар'єру з автоматизації атомних енергоблоків українських АЕС (РБМК, ВВЕР-1000), закінчив CIO у міжнародних видавничих домах Burda (хедофіс у Німеччині), Edipresse (хедофіс у Швейцарії).
12 травня
Сучасне управління ІТ
ТЕМИ ТА РОЗКЛАД
Андрій Погорелий
Фінанси в ІТ
В'ячеслав Нехороших
Фінтех
Ірина Іванова
20 травня
Хмари
Кирило Науменко
21 травня
Управління проектами Waterfall
Андрій Погорелий
Управління проектами Scrum
Дмитро Харєбов
26 травня
Cybersecurity та управління ризиками
В'ячеслав Нехороших
27 травня
2 червня
Аналітика, використання даних
Віталій Світельський
Ораторське мистецтво
Дмитро Маліночка
3 червня
10 червня
Навички CIO при роботі з власниками
Олег Демчик
13:00 – 15:00
Кар'єра СІО
Костянтин Головін
15:30 – 17:30
Факап блок
Всі ментори
18:30 – 22:00
18:30 – 22:00
10:00 – 13:30
14:30 – 18:00
18:30 – 22:00
18:30 – 22:00
18:30 – 22:00
18:30 – 22:00
18:30 – 22:00
21 травня
11 червня
11 червня
13 травня
18:30 – 22:00
9 червня
18:30 – 22:00
Одна з тем на вибір групи курсу
10:00 – 12:00
11 червня
Микола Назаров
Архітектура ІТ
По завершенню програми наші випускники отримують сертифікат, що є підтвердженням про здобуті знання та навички на програмі розвитку ІТ директора «CIO Open the Future»
Андрій Погорелий
CEO компанії «CIOneer», засновник програми «CIO Open the Future»
«Ми почали розвивати проект в 2019 році. Провели безліч досліджень, опитувань та сформулювали основні правила програми:

- Учасник повинен застосовувати знання в роботі з першого дня.
- Група має налічувати не більше 25 осіб, щоб на сесіях кожен учасник мав можливість поспілкуватися з ментором.
- В команді лише найкращі ментори та наставники України.

Після кожної проведеної сесії наші учасники залишають відгуки та оцінюють заняття. І враховуючи всі побажання, ми оновлюємо кожну програму «CIO Open the Future».

Кожна проведена програма є унікальною, з оновленим матеріалом та додатковими темами».
Час ділитись досвідом
Анатолій Вершигора
Програма зібрала першокласних спеціалістів своєї справи. Після "CIO Open the Future" розумієш рівень своїх компетенцій, відповідно відбувається перевірка самого себе, на відповідність вимогам сьогодення і розуміння своїх сильних та слабких сторін. Ментори та слухачі розбирають реальні кейси. Програма достатньо об'ємна, цікава, практична з точки зору використання в роботі та корисна.
ІТ директор "Гео Альянс"
Програма "CIO Open the Future" унікальна тим, що занурює CIO в палітру знань, навичок і умінь. Особливість в тому, що навчання проводять практики з величезним досвідом. А найважливіше – це community випускників, частиною якої стає кожен, хто пройшов програму. Завдяки цьому, навчання і обмін досвідом не закінчується після завершення програми, а триває й надалі.
Голова представництва Cisco в Україні
Сергій Мартинчук
CIO Open the Future – унікальна для українського ринку програма, аналогів якої немає. Дана програма зібрала професіоналів в ІТ, з багаторічним досвідом впровадження продуктів, великою кількістю кейсів як вдалих, так і ні, що додає додаткову цінність. Програма крім систематизації знань дозволяє увійти в ком'юніті ІТ професіоналів ринку, завжди залишатися в тренді рішень ІТ і не побоюся цього слова, знайти друзів серед однодумців.
IT директор "Світ Агро"
Іван Тимко
ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ
Григорій Лісничий
Програма розвитку є унікальною тим, що дозволяє дуже швидко систематизувати знання від колег та зрозуміти, як використати на практиці "тут і зараз". Навчаючись у колі колег розумієш з якими труднощами зіштовхуються інші компанії і одразу є можливість побудувати найбільш правильні рішення.
ІТ директор "Moneyveo"
CIOneer – чудовий спосіб поспілкуватися з провідними спеціалістами різноманітних галузей, які готові щиро ділитися практичним досвідом, актуальними трендами та навіть власними невдачами. Це дійсно програма розвитку, коли маєш змогу критично поглянути на свій багаж знань та вдосконалитись.
ІТ директор «Секвойя 2000»
Сергій Євдокименко
Вартість програми
*для фізичних та юридичних осіб, без ПДВ
28 000 грн
32 000 грн
до 12 травня 2022
25 000 грн
до 31 грудня 2021
до 1 березня 2022
РЕЄСТРАЦІЯ
Ознайомтеся з
та залишіть заявку.
Ми зв'яжемося з вами в найближчий час!
info@cioneer.com
+380 68 100 3113